RAF BUD

Usługi Tynkarskie i Elewacje

 

Wykonanie elewacji pozwala na zupełne odmienienie charakteru konkretnego budynku. Jest to zwykle krok realizowany na samym końcu inwestycji, jednak nie należy zapominać o tym, że ma on ogromny wpływ na odbiór całego obiektu. Zajmujemy się profesjonalnymi pracami tynkarskimi. Stosujemy wysokiej jakości materiały, pozwalające na uzyskanie równej powierzchni, odpornej na działanie czynników zewnętrznych. Wszelkie surowce są nakładane na ściany w taki sposób, by zapewnić ich doskonałą przyczepność, a jednocześnie zapobiegać dostawaniu się wody. Usługi te warto wykonywać w połączeniu z pracami dociepleniowymi, pozwalającymi na utrzymywanie ciepła wewnątrz budynku.

Kompleksowe usługi

 

Nasze usługi są bardzo szerokie, dlatego każdy właściciel budynku może dopasować je do własnych preferencji. Zajmujemy się m.in.:

  • naprawą ewentualnych ubytków,
  • gruntowaniem ścian przed położeniem kolejnych preparatów,
  • wykonywaniem tynków o określonym typie,
  • kładzenie elewacji.

Dostosowujemy sposób przeprowadzania zleconych działań do potrzeb danego klienta oraz charakterystyki jego budynku. Co więcej, zajmujemy się także wieloma innymi usługami. Wśród nich można wyróżnić m.in. naprawę kominów. Dysponujemy bowiem odpowiednim sprzętem i umiejętnościami, które pozwalają nam na bezpieczne i profesjonalne realizowanie zleconych czynności. Działamy na terenie Szczecina i w okolicach.

Proponujemy fachowe wykonanie tynków wewnętrznych, jak i zewnętrznych wraz z ocieplaniem oraz wykończeniem wraz z malowaniem. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zadbają o wysoką jakość usługi. Niektóre z naszych prac:

 
 

Copyright © 2020 Raf-Bud.eu
Realizacja: BravDesign.pl
Tworzenie stron Szczecin