RAF BUD

szeroki zakres prac renowacyjnych

 

W ofercie firmy RAF-BUD ze Szczecina, która działa na obszarze województwa zachodniopomorskiego, znajdziesz kompleksowy zakres usług blacharsko-dekarskich. Wśród prac, którymi zajmujemy się na co dzień, jest naprawa kominów różnego typu, a także wykończenia blacharskie dachów, wentylacji, kominów. Jako zespół fachowców z wieloletnim stażem zdajemy sobie sprawę, że jedynie w pełni profesjonalne wykonanie spawów i połączeń zapewnia szczelność wykonywanych konstrukcji. Dlatego niezależnie od tego, czy tworzymy konstrukcje drewniane dachów, czy zajmujemy się naprawą komina, do wykonywanej pracy podchodzimy rzetelnie i uczciwie. Aby każda usługa, którą zlecasz firmie RAF-BUD, była przeprowadzona zgodnie z zasadami, wykorzystujemy wysokiej klasy elektronarzędzia oraz korzystamy ze sprawdzonych materiałów.

W połączeniu z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym przy różnorodnych projektach, daje nam to możliwość tworzenia wytrzymałych i solidnych konstrukcji, a także podejmowania się specjalnych zleceń dotyczących obróbki blacharskiej nietypowych detali. Jeśli chcesz zlecić prace blacharskie związane z kominami, wentylacją, rynnami lub innymi elementami budynku, zachęcamy do skontaktowania się z zespołem fachowców, którzy zagwarantują skuteczne wykonanie usługi. Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje.

Naprawa kominów

 

W skład naszych usług wchodzi m.in. naprawa kominów. Stosujemy sprawdzone materiały, a także dbamy o to, by wszelkie prace były przeprowadzane w sposób bezpieczny, zarówno dla pracowników, jak i samego budynku. Nasze działania dotyczą różnych obiektów, w tym mieszkalnych, firmowych czy przemysłowych. Działamy wszędzie tam, gdzie występują jakiekolwiek nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem komina.

Naprawa kominów to usługa skierowana do klientów ze Szczecina i z okolic. Docieramy do różnych obiektów, przeprowadzając kompleksowe prace. Radzimy sobie z wieloma usterkami, co zawdzięczamy naszej szerokiej wiedzy i doświadczeniu w branży. Dysponujemy również stosownymi uprawnieniami pozwalającymi na wykonywanie prac na wysokości. Co więcej, świadczymy kompleksowe usługi, dlatego w sytuacji, gdy na terenie budynku trzeba przeprowadzić także inne działania, służymy pomocą. Zajmujemy się m.in. tworzeniem i modernizacją konstrukcji dachowych. Działamy sprawnie, dostosowując charakter naszych prac do potrzeb danego użytkownika i specyfiki konkretnego budynku. Zarówno naprawa kominów, jak i wszelkie inne usługi są realizowane z profesjonalnym podejściem do całego obiektu oraz bezpieczeństwa.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z chęcią odpowiemy na konkretne pytania i zaproponujemy najlepsze rozwiązania w danym przypadku.

 
 

Copyright © 2020 Raf-Bud.eu
Realizacja: BravDesign.pl
Tworzenie stron Szczecin