RAF BUD

Budowa dachów – kompleksowe wykonanie

RAF-BUD to firma z wieloletnim stażem w dziedzinie kompleksowego wykonywania dachów. Możesz nam zlecić wszelkie prace związane z pokryciami dachowymi. Budujemy, remontujemy i ulepszamy różnego rodzaju dachy, a także służymy merytorycznym wsparciem podczas wyboru optymalnego projektu pokrycia dachówką lub innym materiałem.

Specjalizujemy się w budowie więźby dachowej dla budynków o różnym planie i kubaturze. Tworzymy wysokiej jakości konstrukcje drewniane dachów, ale w zakresie usług firmy znajdziesz także krycie papą płaskich powierzchni, reperowanie kominów, obróbkę blacharską oraz odśnieżanie trudnodostępnych przestrzeni. Specjalizujemy się w wykonywaniu i montażu rynien, osłon wentylacyjnych, a także lutowaniu różnego rodzaju elementów. Jesteśmy fachowcami w dziedzinie budowy dachów, dlatego jeśli chcesz powierzyć tego typu prace profesjonalistom, zachęcamy do poznania pełnej oferty firmy RAF-BUD.

Budowa dachów realizowana przez naszą firmę to usługa skierowana do klientów ze Szczecina i z okolicznych miejscowości. Docieramy tam, gdzie konieczne jest przeprowadzenie profesjonalnych prac. W razie konieczności możemy również dostosować rejon naszych działań do potrzeb danego klienta. Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam szczegółów zlecenia.

Szeroki zakres usług blacharsko-dekarskich

 

Usługi blacharsko-dekarskie, takie jak kompleksowe wykonywanie dachów, budowa więźby dachowej czy krycie dachówką, to główna część działalności firmy. W ofercie znajdziesz także innego typu prace, jak np. budowa domów od podstaw, usługi tynkarskie czy elektryczne. Długoletni staż w branży umożliwił członkom zespołu RAF-BUD zdobycie doświadczenia przy różnych projektach i w różnych dziedzinach. Umiejętności fachowców są potwierdzone niezbędnymi uprawnieniami do wykonywania danego typu usług. Dlatego możemy zaproponować szeroki zakres prac, przy czym do każdej z nich podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jeśli zależy Ci na solidnym wykonaniu zlecenia, zapraszamy do RAF-BUD.

Budowa więźby dachowej

 

Budowa więźby dachowej jest przeprowadzana zarówno w przypadku nowo powstających budynków, jak i tych, które obecnie są w trakcie modernizacji. Mamy odpowiednie doświadczenie, a także dysponujemy wiedzą pozwalającą nam na realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Do budowy więźby dachowej stosujemy przede wszystkim sprawdzone materiały, wybierane poprzez dokładną selekcję. Tworzymy różne rodzaje konstrukcji, w zależności od potrzeb danego klienta.

Świadczymy kompleksowe usługi, zarówno jeśli chodzi o budowę więźby dachowej, jak i np. naprawę kominów. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który pozwala na bezpieczne i sprawne wykonywanie czynności także na znacznych wysokościach. Stosujemy nowoczesne metody, umożliwiające uzyskanie wytrzymałej i estetycznej konstrukcji. Ze względu na naszą wszechstronność możemy zaproponować również ułożenie pokrycia na stworzonym dachu. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie, ustalając wszelkie szczegóły z klientem.

 
 

Copyright © 2020 Raf-Bud.eu
Realizacja: BravDesign.pl
Tworzenie stron Szczecin