RAF BUD

Budowa dachów – kompleksowe wykonanie

RAF-BUD to firma z wieloletnim stażem w dziedzinie kompleksowego wykonywania dachów. Możesz nam zlecić wszelkie prace związane z pokryciami dachowymi. Budujemy, remontujemy i ulepszamy różnego rodzaju dachy, a także służymy merytorycznym wsparciem podczas wyboru optymalnego projektu pokrycia dachówką lub innym materiałem.

Specjalizujemy się w budowie więźby dachowej dla budynków o różnym planie i kubaturze. Tworzymy wysokiej jakości konstrukcje drewniane dachów, ale w zakresie usług firmy znajdziesz także krycie papą płaskich powierzchni, reperowanie kominów, obróbkę blacharską oraz odśnieżanie trudnodostępnych przestrzeni. Specjalizujemy się w wykonywaniu i montażu rynien, osłon wentylacyjnych, a także lutowanie różnego rodzaju elementów. Jesteśmy fachowcami w dziedzinie budowy dachów, dlatego, jeśli chcesz powierzyć tego typu prace profesjonalistom, zachęcamy do poznania pełnej oferty firmy RAF-BUD.

Szeroki zakres usług blacharsko-dekarskich

 

Usługi blacharsko-dekarskie, takie jak kompleksowe wykonywanie dachów, budowa więźby dachowej czy krycie dachówką to główna część działalności firmy. W ofercie znajdziesz także innego typu prace, takie jak budowa domów od podstaw, usługi tynkarskie czy elektryczne. Długoletni staż w branży umożliwił członkom zespołu RAF-BUD zdobycie doświadczenia przy różnych projektach i w różnych dziedzinach. Umiejętności fachowców są potwierdzone niezbędnymi uprawnieniami do wykonywania danego typu usług. Dlatego możemy zaproponować szeroki zakres prac, przy czym do każdej z nich podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jeśli zależy Ci na solidnym wykonaniu zlecenia, zapraszamy do RAF-BUD.

 
 

Copyright © 2020 Raf-Bud.eu
Realizacja: BravDesign.pl
Tworzenie stron Szczecin