RAF BUD

Mycie elewacji Szczecin

Większość zanieczyszczeń na dachach i fasadach elewacji budynków stanowią porosty, naloty z mchów i grzybów, które wnikają w strukturę tynku lub dachówek. Z takimi zabrudzeniami ciężko jest poradzić sobie samemu. Warto więc skorzystać z usług naszej profesjonalnej pomocy. Specjalizujemy się w usuwaniu zanieczyszczeń z powierzchni ścian i dachu budynków. Mycie elewacji w Szczecinie wykonujemy za pomocą myjek wysokociśnieniowych. Jeżeli zabrudzenia są trwałe i rozległe, stosujemy odpowiednie środki chemiczne, bezpieczne dla czyszczonych powierzchni oraz dla roślinności znajdującej się wokół domu. Dobieramy metodę mycia elewacji odpowiednią dla danego budynku. Oferujemy także regenerację uszkodzeń powierzchni ścian.

Mycie dachów Szczecin

Zajmujemy się także myciem dachów w Szczecinie i w okolicy. Jest to czynność okresowa, którą wykonujemy za pomocą wody lub z użyciem profesjonalnych środków chemicznych. Nasączamy całą powierzchnię dachu, a następnie ją myjemy i płuczemy. Dzięki temu pozbywamy się liści, grzybów, glonów, mchów oraz kurzu i piasku. W zależności od wysokości i rodzaju dachu stosujemy różne metody, używając do tego wysięgników, podnośników koszowych, technik linowych lub rusztowań.

Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przemysłowych. Wycena usługi mycia dachu lub elewacji jest bezpłatna. Mamy niezbędne kwalifikacje do wykonywania tych czynności i jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny. Na życzenie klienta możemy także zaimpregnować dach lub fasady każdego budynku.

 
 

Copyright © 2020 Raf-Bud.eu
Realizacja: BravDesign.pl
Tworzenie stron Szczecin