RAF BUD

Montaż konstrukcji Szczecin

Więźba dachowa jest podstawowym elementem dachu. Powinna być więc wykonana z solidnego i trwałego materiału. Ogromne znaczenie ma prawidłowy montaż takiej konstrukcji. Dbamy o dokładne wypoziomowanie wszystkich elementów więźby dachowej oraz precyzyjnie wykonujemy złącza ciesielskie.

Specjalizujemy w montażu konstrukcji drewnianych dachów w Szczecinie, produkowanych w fabrykach oraz tradycyjnej więźby dachowej. Montaż standardowej konstrukcji dachowej jest bardzo skomplikowany. Najpierw mocujemy murłaty, następnie konstrukcje z belek, słupów oraz płatwi. Na tych elementach opieramy krokwie. Na koniec wznosimy konstrukcje ścian i dachu lukarn. Dbamy o wykonanie odpowiednich dylatacji, przekładek między murem a powierzchnią betonową oraz między murem a drewnem. Montaż tradycyjnej konstrukcji drewnianej dachu w Szczecinie i nie tylko wymaga od naszych pracowników sporego doświadczenia. Nasza firma zajmuje się też myciem dachów.

Zadaniem konstrukcji drewnianej dachu jest przenoszenie obciążeń z dachu na układy nośne budynku. Na więźbę dachową składa się wiele elementów, zapewniających wysoką stabilność konstrukcji. Wszystkie muszą być wykonane z wytrzymałego i łatwego w obróbce drewna. Najlepszymi parametrami charakteryzuje się sosna oraz świerk i jodła. Drewno drzew liściastych może być mniej trwałe, nadmiernie twarde oraz znacznie droższe niż iglaste. Wykonanie więźby dachowej w tradycyjnej technologii jest niezwykle pracochłonne i zajmuje wiele czasu. Roboty wymagają dużej precyzji, wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów. Dlatego warto nam powierzyć wykonanie i posadowienie konstrukcji drewnianej dachu w Szczecinie i w okolicy.

 
 

Copyright © 2020 Raf-Bud.eu
Realizacja: BravDesign.pl
Tworzenie stron Szczecin