RAF BUD

Domy szkieletowe Szczecin

Rozwój technologii w budownictwie pozwala na dokonanie wyboru optymalnej metody budowania domów. Jedną z tych metod są domy szkieletowe. To konstrukcje drewniane, które stawia się bardzo szybko. Ostateczny koszt wykonania domu szkieletowego w Szczecinie i w okolicy jest uzależniony od wielu czynników. Ważny jest projekt architektoniczny oraz rodzaj materiałów do jego budowy i wykończenia. Cena zależna jest też od wielkości kondygnacji, rodzaju dachu, instalacji, liczby ścian i okien oraz kosztów pracy ekipy budowlanej i monterskiej.

Specjalizujemy się w wykonaniu domów szkieletowych w Szczecinie i nie tylko. Wykonujemy sprawnie szkieletową konstrukcję drewnianą, dbając o każdy szczegół. W zależności od wielkości i samej konstrukcji domu montaż elementów wraz z pokryciem dachu zajmuje nam od kilku tygodni do kilku miesięcy. W gotowym domu można zamieszkać po zakończeniu prac wykończeniowych. Tego rodzaju budynki możemy stawiać przez cały rok, bez względu na porę roku i pogodę. Dom szkieletowy wymaga więc zgromadzenia całej sumy na jego wybudowanie, ponieważ cała inwestycja trwa krótko.

Technologia szkieletowa wymaga specjalistycznej wiedzy, precyzji oraz umiejętności. Każdy błąd może być bowiem bardzo kosztowny, a źle wykonana konstrukcja może stwarzać niebezpieczeństwo dla domowników. Dlatego warto skorzystać z naszych usług. Wykwalifikowani pracownicy sprawnie postawią każdy rodzaj domu szkieletowego, dbając o bezpieczeństwo i stabilność konstrukcji. Szybkość trwania całej inwestycji, wysokie parametry użytkowe oraz wytrzymałość i oszczędności eksploatacyjne przyciągają coraz większe grono zwolenników domów szkieletowych.

 
 

Copyright © 2023 Raf-Bud.eu
Realizacja: BravDesign.pl
Tworzenie stron Szczecin