RAF BUD

Dachy skośne Szczecin

Dachy skośne są powszechnie stosowanym rodzajem dachów w budownictwie mieszkaniowym. Aby dach dobrze chronił budynek, warto już na etapie projektowania zadbać o wsparcie odpowiednich fachowców, którzy sprawnie go wykonają oraz dopasować rodzaj pokrycia dachowego do kąta nachylenia. Element ten składa się zawsze z konstrukcji nośnej oraz pokrycia dachowego. Współczesne budownictwo pozwala stosować różnego rodzaju materiały oraz rozwiązania, co wpływa na ostateczny kształt, wygląd oraz właściwości dachu skośnego.

Wykonujemy różnego rodzaju dachy skośne:

  • jednospadowe,
  • dwuspadowe,
  • czterospadowe,
  • wielospadowe,
  • kopertowe,
  • mansardowe.

Są to najpopularniejsze rozwiązania w naszym regionie, ponieważ ułatwiają oczyszczanie powierzchni dachów z pokrywy śnieżnej w okresie zimowym.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, każdy klient może liczyć na profesjonalnie przeprowadzoną realizację inwestycji. Budowa dachów skośnych jest wieloetapowym i czasochłonnym procesem, wymagającym odpowiednich procedur i dbałości o detale. Przykładamy wagę do wykonania trwałej, solidnej i mającej określone walory użytkowej konstrukcji dachowej. Budowa dachu skośnego w naszym wykonaniu obejmuje: doradztwo na etapie projektowania dachu, prace ciesielskie, montaż łat, instalacje rynien oraz innych elementów dachowych, prace izolacyjne, ułożenie odpowiedniego pokrycia dachowego. Na wykonane prace udzielamy gwarancji. Mając wieloletnie doświadczenie w tworzeniu dachów skośnych w Szczecinie, zapewniamy naszym klientom profesjonalne wykonanie zlecenia.

 
 

Copyright © 2020 Raf-Bud.eu
Realizacja: BravDesign.pl
Tworzenie stron Szczecin