RAF BUD

Dachy płaskie Szczecin

Dachy płaskie nazywane są często stropodachami. Łączą ze sobą funkcję zadaszenia i stropu najwyższej kondygnacji budynku. Konstrukcje te są zbudowane w formie wielowarstwowej, z których każda ma określone zadanie. Zaletą dachu płaskiego jest prostota konstrukcji oraz możliwość stworzenia warstwy izolacyjnej w kilku wariantach. Dachy płaskie są bardziej odporne na działanie wiatru. Ich powierzchnia wymiany cieplnej jest relatywnie mała, co znacznie zmniejsza ryzyko utraty ciepła. Wykonanie konstrukcji dachu płaskiego oraz pokrycie go odpowiednim materiałów jest znacznie tańsze niż dachu skośnego. Integralną częścią, wchodzącą w skład dachu płaskiego, jest warstwa termoizolacyjna.

Specjalizujemy się w budowie dachów płaskich. Są to najczęściej konstrukcje wielkopowierzchniowe, a najczęściej wykorzystywanym pokryciem jest papa lub blacha. W zależności od funkcji budynku wykonujemy w Szczecinie dachy płaskie wentylowane lub niewentylowane.

Dachy płaskie są łatwe i szybkie w budowie, ale wymagają zaangażowania doświadczonych specjalistów. Jesteśmy fachowcami wykonującymi swoje prace solidnie, z zachowaniem wszelkich procedur i z dbałością o detale. Uwzględniamy indywidualne przeznaczenie budynku oraz zwracamy uwagę na potrzeby inwestora, dobierając optymalne rozwiązania dostępnych technologii.

Dachy płaskie wymagają dokładności wykonania i zastosowania dobrej jakości materiałów. Cena ich wykonania zależy także od sposobu wykończenia i funkcji, jakie mają pełnić. Do krycia tego rodzaju dachów wystarczy papa, położona na sztywnym poszyciu z desek lub na betonowych płytach. Natomiast gdy kąt nachylenia połaci jest większy, możemy położyć inny rodzaj materiałów.

 
 

Copyright © 2020 Raf-Bud.eu
Realizacja: BravDesign.pl
Tworzenie stron Szczecin