RAF BUD

Budowa dachów – Szczecin

Od wielu lat specjalizujemy się w budowie dachów w Szczecinie i nie tylko. Wyróżniamy się fachową wiedzą oraz niezbędnym doświadczeniem. Dzięki temu wykonujemy skomplikowane prace związane ze stawianiem konstrukcji dachowych. To wieloetapowy proces, a jego zwieńczeniem jest piękny i bezpieczny dach oraz skutecznie chroniony budynek.

Współczesne projekty domów zakładają budowę dachów jednospadowych, dwuspadowych, kopertowych i mansardowych. Każdy z nich różni się konstrukcyjnie, a planowany dach wpływa nie tylko na rodzaj więźby dachowej, ale także na typ prac wykończeniowych.

Budowa więźby dachowej – Szczecin

Zajmujemy się budową więźby dachowej w Szczecinie w nowo powstających budynkach oraz naprawiamy już istniejące dachy. Wszystkie prace prowadzimy zgodnie z założeniami architekta. W trakcie wykonywania pracy używamy wysokiej jakości materiałów i profesjonalnych narzędzi. Wykonujemy zlecenia fachowo, w określonym czasie.

Pokrywamy dachy w Szczecinie i w okolicy każdym rodzajem materiału: dachówką, blachodachówką, gontem bitumicznym. Wszystkie etapy budowy dachu wykonujemy starannie i precyzyjnie, ponieważ jest to podstawa zapewnienie bezpieczeństwa całego budynku. Wykonujemy nie tylko montaż więźby dachowej i pokryć dachu. Montujemy też okna, kominy i rynny.

Usługi oferowane przez naszą firmę obejmują szereg czynności związanych z budową konstrukcji drewnianych dachów na terenie Szczecina. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, utrzymując wysoki poziom usług. Gwarantujemy wykonanie solidnych i bezpiecznych dachów, dbając o prawidłowe zamontowanie każdego elementu.

Kompleksowa budowa dachów

Zajmujemy się kompleksową budową dachów. Przygotowujemy takie konstrukcje krok po kroku, zgodnie z przygotowanym projektem. Pomagamy wybrać odpowiednie materiały, które pozwolą na stworzenie trwałej, a zarazem estetycznej konstrukcji. Konsultujemy się z klientem na każdym etapie prowadzonych prac.

Przeprowadzamy budowę więźby dachowej z wykorzystaniem różnych metod. Korzystamy m.in. z elementów prefabrykowanych, które umożliwiają przyspieszenie realizowanych prac i wpływają na zwiększenie jakości gotowej konstrukcji. Dobieramy technikę pracy do przeznaczenia budynku, jego wielkości i potrzeb inwestora. Wykonujemy więźbę dachową krokwiową, jętkową i płatwiowo-jętkową.

Jak przebiega budowa dachów?

Budowa dachów musi przebiegać zgodnie z określoną kolejnością. Najważniejsze etapy realizacji takich konstrukcji to:

  • budowa więźby dachowej,
  • zabezpieczenie więźby dachowej folią,
  • montaż łat i kontrłat,
  • montaż podbitek, okien dachowych oraz orynnowania,
  • układanie pokrycia dachowego – blachodachówek, dachówek, blachy czy gontu,
  • ocieplenie gotowej konstrukcji.

Zajmujemy się nie tylko budową nowych dachów, lecz także naprawą już istniejących konstrukcji, które uległy zniszczeniu. Demontujemy uszkodzoną więźbę i tworzymy ją od podstaw. Takie rozwiązanie ma za zadanie przygotowanie trwałej konstrukcji, która zapewni bezpieczeństwo korzystania z budynku przez kolejne dekady.

Zachęcamy do kontaktu klientów ze Szczecina i okolic. Cena naszych usług jest wyliczana indywidualnie, w oparciu o stopień skomplikowania konstrukcji i jej wielkość.

 
 

Copyright © 2023 Raf-Bud.eu
Realizacja: BravDesign.pl
Tworzenie stron Szczecin