RAF BUD

Konstrukcje drewniane dachów – profesjonalna ekipa

 

Drewniane konstrukcje dachów to najpopularniejsze rozwiązanie w zakresie tworzenia pokryć domów mieszkalnych i budynków użytkowych. Firma RAF-BUD, specjalizująca się w pracach blacharsko-dekarskich, zajmuje się montażem konstrukcji drewnianych różnego typu. Dlatego, jeśli chcesz zlecić budowę skośnego lub płaskiego dachu, wykonanie pokrycia dachowego lub wszelkie inne usługi związane z dekarstwem, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy ekipą fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się przede wszystkim budową dachów skośnych opartych na konstrukcjach drewnianych, pokrywaniem papą płaskich powierzchni oraz naprawami dachowych elementów blaszanych, ale świadczymy także wiele innych usług w zakresie budowy czy remontu.

Jeśli chcesz zlecić budowę dachu skośnego, skorzystaj z usług zespołu profesjonalistów, którzy specjalizują się w montażu konstrukcji drewnianych. Zyskasz gwarancję solidnego wykonania, zakończenia prac w terminie, a także postawienia konstrukcji dachowej w pełnej zgodności z przedstawionym projektem. Działamy głównie na terenie województwa zachodniopomorskiego. Przygotujemy dla Ciebie wycenę na podstawie przesłanego projektu. Poniżej znajdziesz niektóre wykonane prace.

Konstrukcje drewniane dachów to jednak nie wszystkie elementy, jakimi się zajmujemy. Przeprowadzamy także prace dotyczące m.in. budowy więźby dachowej. Zrealizowaliśmy już wiele takich inwestycji, dlatego mamy wieloletnie doświadczenie, a także umiejętności radzenia sobie z nawet bardzo trudnymi zleceniami. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów.

Montaż konstrukcji drewnianych

 

Montaż konstrukcji drewnianej musi przebiegać z zachowaniem odpowiednich zasad. W końcu powinna ona pełnić swoją funkcję przez co najmniej kilkadziesiąt lat, nie narażając zdrowia i życia mieszkańców lub użytkowników konkretnego budynku. Podczas przeprowadzania zleconych prac dbamy o bezpieczeństwo i wykorzystanie wyłącznie sprawdzonych surowców. Pamiętamy także o obowiązującym prawie budowlanym i zasadach montażu konstrukcji drewnianej, które pozwalają na szybkie, a zarazem prawidłowe wykonanie zlecenia.

Konstrukcje dachowe

 

Zajmujemy się głównie konstrukcjami dachowymi, wykonując je na podstawie przedstawionego projektu. Wybieramy odpowiednie surowce i rozwiązania, które pozwalają na zachowanie właściwych parametrów dachu. Musi być on bowiem odporny m.in. na nacisk, co ma ogromne znaczenie głównie zimą, a także spełniać wymagania dotyczące m.in. masy całej konstrukcji i rozłożenia ciężaru. Dysponujemy odpowiednią wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży. Montujemy konstrukcje dachów zarówno w przypadku obiektów mieszkalnych, jak i budynków o wielu innych zastosowaniach.

 

 
 

Copyright © 2023 Raf-Bud.eu
Realizacja: BravDesign.pl
Tworzenie stron Szczecin