RAF BUD

Pokrycia dachowe wykonane z różnych materiałów

 

Oprócz profesjonalnego tworzenia konstrukcji dachowych różnego typu, w ofercie firmy RAF-BUD ze Szczecina znajdziesz także układanie pokryć dachowych wedle wytycznych klienta. Specjalizujemy się w wykonywaniu dachów płaskich papowych, które cieszą się dużą popularnością szczególnie w budynkach nowoczesnego typu. W ofercie znajdziesz także naprawę kominów i innych elementów blaszanych. Płaskie konstrukcje dachów, aby spełniały swoją rolę oraz pozostały w nienaruszonym stanie przez wiele lat, wymagają specjalistycznego podejścia i przeprowadzenia prac z pełnym profesjonalizmem. Na to właśnie możesz liczyć, korzystając z usług firmy RAF-BUD.

Jako fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest dbałość o wszelkie detale podczas wykonywania pokryć dachowych, szczególnie w przypadku dachów płaskich papowych. Jeśli chcesz mieć pewność wykonania konstrukcji dachu zgodnie z wszelkimi obowiązującymi zasadami, zachęcamy do kontaktu. Korzystamy z zaawansowanych technologii, tak, aby dach służył jak najdłużej. Dokonujemy wyceny na podstawie przedstawionych projektów. Poniżej znajdziesz przykładowe realizacje.

Pokrycia dachowe realizowane przez naszą firmę są wykonywane solidnie, z zachowaniem wszelkich norm. Dbamy o to, by korzystanie z gotowego obiektu było w pełni komfortowe i bezpieczne. Wybieramy materiały dostosowane do konstrukcji konkretnego budynku oraz potrzeb jego właścicieli. Stosujemy nowoczesne sprzęty i technologie, pozwalające na stworzenie solidnego pokrycia, które sprawdzi się doskonale przez kolejne lata użytkowania.

Kompleksowe usługi dotyczące dachów

 

Pokrycia dachowe mogą być wykonane z różnych materiałów. Ogromne znaczenie ma dopasowanie ich do potrzeb konkretnego użytkownika oraz specyfiki budynku. W prywatnych domach na samym końcu układa się dachówki. W obiektach przemysłowych można postawić na blachy czy inne elementy, kojarzące się z tą branżą. Zajmujemy się także wykonywaniem samych konstrukcji dachów, na etapie wznoszenia bądź modernizacji budynku.

Tworzymy również pokrycia zgodne z nowoczesnymi trendami. Wśród nich pojawiają się elementy płaskie wykonane z papy. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób profesjonalny, dbając o bezpieczeństwo oraz końcowy efekt. Z tego powodu nasza oferta trafia w gusta klientów z różnych branż – zarówno prywatnych użytkowników, jak i właścicieli obiektów przemysłowych. Zapraszamy do kontaktu zainteresowane osoby ze Szczecina i z okolicznych miejscowości.

 
 

Copyright © 2020 Raf-Bud.eu
Realizacja: BravDesign.pl
Tworzenie stron Szczecin